про заклад дошкільної освіти №581 "Ромашка"

/Files/images/krasivaya_poloska_romashka.gif

/Files/images/images11.jpeg

Одним із основних напрямів державної освітянської політики в Україні визнано модернізацію системи дошкільної освіти з урахуванням принципів демократизації, гуманізації,індивідуалізації педагогічного процесу. В її основу покладено пріоритетність дошкільної ланки в єдиній національній системі неперервної освіти , а основним завданням визначено своєчасне становлення і повноцінний розвиток життєвокомпетентної творчої особистості з раннього дитинства. Оскільки реформування змісту та гуманізація цілей дошкільної освіти України є складовою процесу оновлення світових та європейських освітніх систем, на часі реалізації компетентнісної парадигми, яка орієнтує педагогів на впровадження у педагогічну практику цілісного підходу до розвитку особистості.

Діяльність дошкільного навчального закладу враховує основні вимоги Закону України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Положення про дошкільний навчальний заклад", "Про охорону дитинства",Базового компоненту дошкільної освіти, освітньої програми для дітей від двох до семи років "ДИТИНА".

На базі закладу, за бажанням батьків, діти мають можливість додатково, понад державну базову програму, займатися англійською мовою, математикою з елементами логіки, грамотою, хореографією. Групи формуються на підставі заяв від батьків.
/Files/images/akpernrrr_3_.jpg
/Files/images/_.pngПрограмно - методичне забезпечення ДНЗ
"Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо не має руху вперед, то неминуче починається відставання"
В.О.Сухомлинський

Базовий компонент дошкільної освіти,Освітня програма для дітей від двох до семи років "Дитина " / Колектив авторів. - Київ, 2016.
/Files/images/2b910f2e299e.jpg
Наша мета роботи - зміцнення фізичного, психологічного та духовного здоров'я дітей. Створення умов для всебічного та гармонійного розвитку особистості.

Напрямок роботи - фізкультурно - оздоровчий

/Files/images/krasivaya_poloska_romashka.gif