Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти/Files/images/anrom.gif


У системі електронного запису запроваджено додаткові пільги на першочергове зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти міста Києва

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.10.2018 року № 1741/5805 «Про деякі питання організації зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти міста Києва» у системі електронного запису запроваджено першочергову пільгу на першочергове зарахування:
- дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають дошкільну освіту в обраному батьками комунальному закладі дошкільної освіти;
- дітей з особливими освітніми потребами.

Важливо знати

Як зареєструвати дитину в ДНЗ (див. вкладення)

Хто має право на пільги (див. вкладення)

Не КИЯНИ платять (див. вкладення)

Вартість харчування (див. вкладення)

ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДИТСАДКА

Чи має право вихователь приймати дитину до групи після її тимчасової відсутності без медичної довідки?

Відповідно до п. 2 розд. XІІ Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 за № 234 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.04.2016 за № 563/28693, якщо дитина перенесла інфекційне захворювання, то приймати її до закладу вихователь має право лише за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, під медичним наглядом якого вона перебуває. Після тимчасової відсутності з інших причин діти приймаються в дошкільний заклад без медичних довідок за умови, що явних ознак захворювання в них не виявлено. Нагадуємо: відповідно до Санітарного регламенту,діти з ознаками інфекційного захворювання до закладу не приймаються.

Чи можуть бути зараховані до закладу дошкільної освіти діти, яким не зроблено обов’язкових профілактичних щеплень?

Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішують не освітяни, а лікарсько ­ консультативна комісія згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженим цим наказом Примірним положенням про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу. Якщо лікарсько ­ консультативна комісія приймає рішення, що забороняє відвідувати освітній заклад дитині, якій не зроблено профілактичних щеплень (зумовлене складною епідеміологічною ситуацією та (або) індивідуальними показниками), то питання щодо форм здобуття освіти такою дитиною вирішується місцевими органами управління освітою. Докладніше про зарахування дітей без щеплень ідеться у спільному листі Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 29.09.2014 № 1/9­500 / № 04.01.16/28103 “Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення”.

Правила перебування дитини в закладі дошкільної освіти

1. Відповідальність вихователя за життя та здоровʼя дитини наступає лише тоді, коли ви або довірена Вами особа, передали дитину вихователю.

2. Забирати дитину з дитячого закладу дозволяється батькам або іншим особам, які досягли 18 років, за особистою заявою батьків дитини з покладанням відповідальності за збереження життя та здоров’я дитини на заявника, та наданням копії документу, що засвідчують особу, яка забиратиме дитину( няня, дідусь тощо).

3. Для запобігання конфліктів між дітьми не давайте дітям домашні іграшки.

4. Сніданок завершується згідно графіку, встановленого на кожну вікову групу, після його завершення залишки продуктів складуються у відходи.

5. Якщо Ви не встигаєте привести дитину на сніданок, то попередьте про це вихователя і поснідайте дома.

6. Дитячий заклад працює за затвердженим розкладом, який бажано не порушувати.

7. Всі діти в дошкільному закладі мають рівні права, і їх треба підтримувати всіма учасниками освітнього процесу.

8. Якщо дитина запізнилися на заняття, то тихенько проведіть дитину до приміщення де воно відбувається , не відволікаючи вихователя, і не заважаючи іншим дітям.

9. Якщо Ваша дитина має якісь особливі звички, примхи, обовʼязково повідомте про це вихователів групи для забезпечення комфорту вашої дитини.

10. Оплату за харчування слід проводити до 20 числа кожного місяця.

11. Довідки встановленої форми про стан здоров’я дитини( вразі хвороби) надавати медичній сестрі.

12. Батьки повинні бути відповідальними за приховування причин відсутності дитини в ЗДО.

12. Якщо дитина відсутня в дошкільному закладі за домашніми обставинами, батьки не надають довідку від лікаря про стан здоров'я дитини.

13. Одяг, взуття дитини повинно бути зручним та комфортним :

· взуття в групі з закритим носком та фіксованою п’яткою; музичних занять - чешки.

· одяг змінний: шкарпетки, труси, футболка, шорти (спідниця, плаття) піжама, панамка в літній період.

· засоби гігієни: гребінець, носова хустинка.

14. Забороняється приводити дитину в ЗДО в натільних прикрасах (ланцюжок, шнурок, сережки, браслет, обручка).

15. Якщо у Вас виникли запитання , пропозиції, претензії ,зауваження з будь-яких питань діяльності ЗДО звертайтеся до директора Ступіхи Світлани Геннадіївни

/Files/images/budem_druzhit.gif

Кiлькiсть переглядiв: 311

Коментарi