Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.

Для зацікавлення батьків спільною роботою, наш педагогічний колектив вже кілька років працює над проблемою взаємодії дитячого дошкільного закладу з родинами вихованців, пошуком нових сучасних форм і методів співпраці, які дають змогу враховувати актуальні проблеми батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції у питаннях розвитку, виховання і навчання дітей, допомагають встановити партнерські стосунки між батьками і вихователями, батьками і дітьми, вихователями і дітьми.

/Files/images/712800869.gifПам’ятка для батьків

Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 19:00. Прийом дітей з 7:00 до 9:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ЗДО. Терміново повідомляйте працівників дитячого садка про кожне захворювання дитини або про появу інфекційної хвороби в сім'ї, квартирі, будинку, де проживає дитина. Тільки спільними зусиллями сім'ї і дитячого закладу можливо забезпечити правильний розвиток і здорове виховання дитини.
Слідкуйте за чистотою голови дитини, оглядайте кожного дня на педикульоз. Виконуйте вказівки вихователя і медпрацівників.
Перед тим, як іти з дитиною до дитячого садка, перевірте чистоту її тіла та одягу. Зверніть увагу на те, чи повністю здорова дитина: не підвищена температура, чи немає яких-небудь ознак нездужання. При підозрі на хворобу ні в якому разі не ідіть з дитиною до дитячого садка, а викличте лікаря додому.
Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.
Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ЗДО, здійснюється в наступному місяці.
Прийшовши у дитячий садок, ви повинні особисто передати дитину в руки вихователю групи. Не ризикуйте життям і здоров'ям своїх дітей, доручаючи їх старшим дітям (до 14 років) і дорослим у нетверезому стані.
Для створення комфортних умов перебування дитини в ЗДО необхідно:завжди тримайте у шкафчику дитини комплект змінної білизни, не менше трьох комплектів змінної білизни (трусики, колготки; в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи); піжама для сну; змінне взуття: кімнатні, зручні тапочки.
Верхній одяг повинен мати пришиті петлі для вішання одягу!
У групову кімнату батьки можуть зайти тільки з дозволу директора ЗДО або сестри медичної, а також у День відкритих дверей.
Приходьте за дитиною у чітко визначений час. Мала дитина дуже переживає, якщо батьки затримуються.
У садочок забороняється приносити кондитерські, кремові вироби!
Не залишати дитину вдома без поважної причини.
Вдома, в сім'ї чітко дотримуйтеся режиму, заведеного для дитини працівниками дитячого садка по відношенню до харчування, сну, ігор, виконання особистих гігієнічних навичок.
Всі зауваження по роботі дитячого закладу повідомляйте директору ЗДО, вихователю-методисту, сестрі медичній або вихователю своєї групи.

/ АДМІНІСТРАЦІЯ ЗДО/

/Files/images/2.0.jpg