• Сторінка директора

Години прийому директора ЗДО №581
Вівторок - з 16.00 до 18.00 год.
Четвер - з 10.00 до 13.00 год.

Телефонуйте - 418 - 28 - 17

моб.тел. -

Електронна пошта: obolon_dnz581@i.ua

Основні державні документи, які регламентують діяльність ЗДО в рамках громадського самоврядування:

Закон про освіту. Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.

Закон про дошкільну освіту. Цей Закон визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку системи дошкільної освіти, яка забезпечує розвиток, виховання і навчання дитини, грунтується на поєднанні сімейного та суспільного виховання, досягненнях вітчизняної науки, надбаннях світового педагогічного досвіду, сприяє формуванню цінностей демократичного правового суспільства в Україні.

Конвенція про права дитини. Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах.

Основи законодавства України про охорону здоров'я. Кожна людина має природне невід'ємне і непорушне право на охорону здоров'я. Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень здоров'я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність охорони здоров'я в діяльності держави, поліпшення умов праці, навчання, побуту і відпочинку населення, розв'язання екологічних проблем, вдосконалення медичної допомоги і запровадження здорового способу життя.

Нормативно-правові документи

Нове в законодавстві про дошкільну освіту

Методичні рекомендації щодо організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців.

Закон України про дошкільну освіту.

Конвенція про права дитини

Положення про дошкільний заклад

Про затвердження Порядку медичного обслуговування у дошкільному навчальному закладі

Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів

Про затвердження Інструкції з організації харчування

Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування в дошкільних навчальних закладах

Лист МОН України 1/9-535 від 06.11.15 року "Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі"

Наказ МОН України №446 від 20.04.2015р. "Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності"

Телефони довіри

- Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);

- Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;

- Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;

- Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

- Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 76;

- Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;

- Національна поліція України 102.