Ура! Ми відкрилися !

2015-09-01

/Files/photogallery/IMG_0996.JPG

1 вересня 2015 року відбулась довгоочікувана й особлива, хвилююча подія - відкриття дошкільного навчального закладу № 581 по вул. Мате Залки, 5-б. На підставі розпорядження КМДА від 24.03.2014року № 293 "Про відновлення роботи дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва" дошкільний навчальний заклад № 581 було включено в Програму проведення капітальних ремонтів на 2015 рік.

Цього дня на подвір'ї дошкільної установи було гамірно та людно. Привітати дошкільників та працівників садочка завітали: заступник начальника управління освіти Яценко Раїса Василівна, заступник начальника ТОВ "Інбуд – 21" Стельмах Ігор Миколайович, головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Киричок Валентина Іванівна.

Директор ДНЗ № 581 Ступіха Світлана Геннадіївна подякувала представникам влади, будівельникам, усіх хто долучився до реконструкції дошкільного закладу. Вихованці закладу потішили присутніх гарними віршиками - подяками.

Символічну стрічку перед входом до закладу перерізали Яценко Раїса Василівна та Стельмах Ігор Миколайович.

Після урочистостей батьки і діти з радістю і хвилюванням переступили поріг ДНЗ. Для дошкільнят була організована розвага.

Тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобуті освіти бажаємо малечі!

От тепер нехай лелеки

Ще частіш несуть діток,