1вересня день відкритих дверей "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА"

2014-09-01

Садочок був оформлений в синьо блакитні кульки. Всі працівники дитячого навчального закладу прийшли на свято в українському вбранні. Також в цей день відбулася спортивна розвага "Нумо козаки та козачки!!!". В заході взяли участь діти старших груп "Барвінок" та "Калинонька". З малюками середніх груп "Ромашка", "Пролісок" - було проведено музичну розвагу на якій розучували дітлахи українські народні ігри. Під час прогулянки всі вікові групи творили дива на асфальті на тему : "Діти проти війни". В другу половину дня для всіх дошкільників відбулася музична розвага: "Рідний край, де ми живемо,Україною звемо".

/Files/images/IMG_0222.JPGстарша група "Барвінок"

/Files/images/IMG_0223.JPGстарша група "Калинонька"