• Наші традиції

Наші традиції/Files/images/img014.jpg

Традиційно, в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.

Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще! Колектив нашого дитячого садочка подарував дітям розвагу "Щасливі діти - щаслива Україна".

/Files/images/_.jpg

27 вересня працівники дошкільної освіти відзначають своє професійне свято.

Свято дитячої посмішки, щастя, щирості та теплоти.Благородна професія вихователя підтверджує свою необхідність та значимість, адже вже багато років у дитячих садках виховуються майбутні громадяни України.В нашому дитячому садочку стало доброю традицією святкувати День дошкілля. В цей день проводиться виставка творчих робіт працівників садочка, святковий концерт, випускаються фото - стінгазети, пишуться побажання і випускаються з кульками в небо.

Зі святом Вас, рідненькі дошкільнята !
/Files/images/P1040579.JPG/Files/images/P1040605.JPG
/Files/images/P1040602.JPG/Files/images/P1040603.JPG