/Files/images/metodist/1516096949_82qnoeli1gkkwa.jpg.pagespeed.ce_.tzl6a2IAUx-520x245.jpg

Матеріально-технічне забезпечення ДНЗ

Заклад дошкільної освіти №581 знаходиться в комунальній власності Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Розпочав функціонування у 1976 р. Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі. За проектною потужністю заклад дошкільної освіти №581 розраховано на 220 місць для дітей від 2 до 6(7) років.

У 2019 / 2020 н.р. укомплектовано 10 вікових груп:

- 3 групи раннього віку - 52 дітей

- 7 груп для дітей дошкільного віку – 150 дітей

- групи молодшого дошкільного віку (3-4 р.) - 3 групи;

- групи середнього дошкільного віку (4-5 р.) - 2 групи;

- групи старшого дошкільного віку (5-6 р.) - 2 групи.

В закладі 1 групове приміщення здається в аренду приватному дитячому садочку "Джеронімо"

ЗДО № 581– це комунальний заклад, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства.

Джерелами фінансування ДНЗ №581 є:

- кошти засновника;

- кошти відповідних бюджетів, що надходять у розмірі, передбаченому нормативами фінансування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів;

- благодійна допомога у вигляді товарів, робіт, послуг, не заборонені чинним законодавством України.Подаровані закладу товарно-матеріальні цінності своєчасно оприбутковуються комісією закладу по оприбуткуванню дарунків та ставляться на бухгалтерський облік.

Матеріально-технічна база закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу обладнано спортивний майданчик. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Будівля підключена до централізованої системи водо-, теплопостачання та каналізування, додатково заклад забезпечений гарячою водою від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях груп "Ромашка", "Соняшник", "Незабудка", "Калинонька", "Фіалка", "Барвінок", "Маки" та приміщенні харчоблоку.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є сучасне розвивальне та ігрове обладнання, завдяки спільній роботі працівників ЗДО та батьків. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Недоліками є недостатня наявність сучасних технічних засобів (мультимедійних пристроїв).

Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

- музична зала;

- кабінет психолога;

- методичний та медичний кабінет;

- прогулянкові ігрові майданчики для кожної вікової групи;

- спортивний майданчик.

Одне із вивільнених приміщень обладнане під спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності оснащено кімната гурткової роботи.

Створені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою – електронні журнали «Вихователь-методист», «Музичний керівник». Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електром’ясорубки, жарочна шафа, електроплити, електроводонагрівач, холодильники.